Jak długo trwają warsztaty i czy coś ze sobą zabrać?

1 lekcja to 3 godziny zegarowe w atelier.

Ćwiczenia w czasie każdej lekcji są zróżnicowane i wymagają różnorakich materiałów, mediów i technik. Używamy kolorowych papierów, specjalnych papierów do określonych technik, farb akrylowych, olejnych, do grafiki, do malowania palcami, kolorowego piasku, pisaku kinetycznego, mazaków, krepy, koronek, tuszu, wstążek, patyków, kalki, gazet i wielu, wielu innych. Różne media i materiały  pozwalają  pobudzić wyobraźnię i wyjść poza utarte schematy.
Dbamy o dobre wyposażenie pracowni, tak abyś nie musiał(a) się o nic martwić.

 

180 minut to dość długo dla naszych żołądków, dlatego aby umilić ten czas mamy na miejscu owoce, wodę, herbatę i przekąski i baaaardzo wygodne siedziska…

 

Zadbaj tylko o wygodny strój, który bezkarnie będziesz  upiększać przypadkowymi kleksami 😉

 

Komfortowo jest nie myśleć o płatności na każdej lekcji. Dlatego zdecydowana większość uczestników wybiera karnety na 5 lub 15 lekcji. Taki karnet wystarcza  na miesiąc lub kwartał przy systematycznym udziale w warsztatach. Maksymalny czas wykorzystania karnetu na 5 lekcji to 3 miesiące, a na 15 – pół roku. 

Oczywiście jesli przychodzisz do nas pierwszy raz i jeszcze nie wiesz, że będziesz chciał zostać z nami na dłużej, możesz zapłacić za pojedynczą lekcję.

 

W cenie są oczywiście wszystkie potrzebne materiały, poczęstunek, no i oczywiście podatki.

 

Płatności możesz dokonać kupując lekcję lub karnet
-online
-w atelier kartą lub gotówką.
-w galerii kartą lub gotówką.

W linku znajdziesz też aktualne ceny i informacje o bieżących warsztatach: ZAKUP WARSZTATÓW