Gdzie i kiedy odbywają się zajęcia?

Zajęcia cykliczne odbywają się regularnie na Starówce, na Szczytnej 6 ( atelier jest w podwórzu ). Niekiedy zdarza się nam wyjście w plener w obrębie pięknej  Starówki. Jak nie skorzystać, jeśli się jest w bajkowym mieście Kopernika pachnącym piernikami?

 

Atelier to dobrze wyposażona pracownia ze strefą wypoczynku, z uroczym podwórkiem ukrytym w gąszczu kamienic toruńskiej Starówki.

Zdarza się, że warsztaty odbywają się poza atelier – gdy jestem zapraszana aby poprowadzić warsztaty na uniwersytecie, w konkretnej firmie, czy instytucji.
Takie spotkania są umawiane z wyprzedzeniem i nie kolidują z warsztatami cyklicznymi.

Organizujemy też plenery artstyczno-rozwojowe w zacisznym zespole dworsko-parkowym Nieżywięć. Są to weekendowe wypady od piątku do niedzieli, w czasie których intensywnie pracujemy przy sztalugach, a po pracy wypoczywamy na łonie natury i bawimy się do późnych godzin nocnych. Pani Małgosia dba o nasze dobre samopoczucie i pełne żołądki a my możemy skupić się na rozwoju, integracji i relaksie. Plenery są równie dobrą formą wypoczynku i integracji dla poszukiwaczy przygód, rodzin, grup przyjaciół jak i zespołów pracujących razem.

 

Aby maksymalnie poszerzyć ofertę warsztatów staramy się proponować różne okazjonalne wydarzenia (zobacz aktualne), jak dodatkowe warsztaty w czasie ferii, wakacji, warsztaty tematyczne, urodzinowe, dotyczące ciekawej techniki artystycznej i z udziałem wyjątkowych gości-artystów. Szczegóły zawsze znajdziesz w naszej  aktualnej ofercie online, Facebooku i bezpośrednio u mnie. Pisz lub dzwoń. Dane znajdziesz w zakładce: kontakt.