Warsztaty dla dzieci od 7 do 11 lat.

Każde spotkanie, to zamknięty tematycznie warsztat. Twoje dziecko może dołączyć w dowolnym momencie, rozpoczynając fascynującą przygodę ze sztuką. W atelier Maya pozna tajniki sztuk plastycznych poprzez ciekawe ćwiczenia, niezwykłe doświadczenia i kreatywne zabawy. Rozwinie wyobraźnię, pewność siebie, wyostrzy zmysły, zrelaksuje się, nauczy się pracy w grupie, poszerzy horyzonty myślowe, rozwinie swój odrębny styl. Systematyczny udział w zajęciach zapewni dziecku widoczne postępy na wielu płaszczyznach rozwoju.
Warsztaty trwają 180 minut. Cena obejmuje wszystkie niezbędne materiały i drobny poczęstunek. Zalecamy ubiór wygodny i odporny na brudzenie, aby nauka i zabawa były nieskrępowane.

Warsztaty dla młodzieży i dorosłych (od 12 lat)

Odbywają się systematycznie. Każde spotkanie, to zamknięty tematycznie warsztat. Możesz dołączyć w dowolnym momencie, rozpoczynając fascynującą przygodę ze sztuką w dowolnie wybranej chwili. W atelier Maya poznasz tajniki sztuk plastycznych i rynku sztuki poprzez zróżnicowane ćwiczenia, wciągające dyskusje i wykłady, atrakcyjne instruktaże z opisami, niezwykłe eksperymenty, pokazy i kreatywne zabawy. Rozwiniesz wyobraźnię i zmysły. Nauczysz się nowych form relaksu i rozwoju. Poszerzysz horyzonty myślowe, odkryjecie swój talent i odrębny styl. Zbudujesz pewność siebie i wzmocnisz tak potrzebne kompetencje miękkie. Systematyczny udział w zajęciach zapewni Ci trwały rozwój i widoczne postępy. Warsztaty trwają 180 minut. Wszystkie niezbędne materiały i drobny poczęstunek mamy na miejscu.

Zarezerwuj termin, nastaw się na przygodę i też wygodne ciuchy do pracy twórczej i dołącz do Nas.
Czekamy na Ciebie.