Warsztaty

Nie można wyczerpać kreatywności. Im więcej jej używasz, tym więcej jej masz – Maya Angelou

Warsztaty cykliczne dla dzieci

Rozwijające warsztaty dla dzieci od 7 do 11 roku życia.


Odbywają się systematycznie.Każde spotkanie, to zamknięty tematycznie warsztat. Wasze dziecko może dołączyć w dowolnym momencie, rozpoczynając fascynującą przygodę ze sztuką. W atelier Maya pozna tajniki sztuk plastycznych poprzez ciekawe ćwiczenia, niezwykłe doświadczenia i kreatywne zabawy. Rozwinie wyobraźnię, pewność siebie, wyostrzy zmysły, zrelaksuje się, nauczy się pracy w grupie, poszerzy horyzonty myślowe, rozwinie swój odrębny styl. Systematyczny udział w zajęciach zapewni Waszemu dziecku trwały rozwój i widoczne postępy. Warsztaty trwają 180 minut. Cena obejmuje wszystkie niezbędne materiały i drobny poczęstunek. Zalecamy ubiór wygodny i odporny na brudzenie.

Warsztaty wakacyjne dla młodzieży i dorosłych


Rozwijające warsztaty dla młodzieży i dorosłych od 12 roku życia.
Odbywają się systematycznie.Każde spotkanie, to zamknięty tematycznie warsztat. Możecie dołączyć w dowolnym momencie, rozpoczynając fascynującą przygodę ze sztuką w dowolnie wybranej chwili Waszego Życia. W atelier Maya poznacie tajniki sztuk plastycznych i rynku sztuki poprzez zróżnicowane ćwiczenia, wciągające dyskusje i wykłady, atrakcyjne instruktaże z opisami, niezwykłe eksperymenty i kreatywne zabawy. Rozwiniecie wyobraźnię i zmysły. Nauczycie się nowych form relaksu i rozwoju. Poszerzycie horyzonty myślowe, odkryjecie swój talent i odrębny styl. Zbudujecie pewność siebie i wzmocnicie wiele kompetencji miękkich.

Systematyczny udział w zajęciach zapewni Wam trwały rozwój i widoczne postępy. 

Warsztaty trwają 180 minut. Cena obejmuje wszystkie niezbędne materiały i drobny poczęstunek. Zalecamy ubiór wygodny i odporny na brudzenie.