Warsztaty w grupie, czy lekcje indywidualne?

Kameralne grupy sprzyjają nauce i rozwojowi.
Takie zajęcia stymulują wszystkie zmysły, pobudzają kreatywność, budują więzi.

Pozwalają członkom znaleźć swoje miejsce, uczą empatii, przynoszą wiele satysfakcji i radości. Praca w grupie daje możliwość rozwijania umiejętności interpersonalnych i pracy w zespole. To najważniejsze kompetencje ludzi szczęśliwych 🙂

 

Tak!
To koniec nudnych, męczących godzin z trudnym rysunkiem,  który wciąż „nie wychodzi”!
Twoje sukcesy będą przychodzić regularnie, co pozwoli Ci cieszyć się postępami, a tworzenie wreszcie będzie dawało prawdziwą przyjemność.

 

Ludzki mózg szybko się nudzi, jeśli nie dostarczmy mu odpowiedniej ilości bodźców. Gdy się nudzi, nie potrafimy się skupić i męczymy się nauką, przestajemy przyswajać informacje. Tracimy dystans.
Dlatego moje warsztaty podzieliłam są na części: ćwiczenia na obserwację, na pobudzenie kreatywności, na wyciszenie, na rozwiązywanie problemów… Nowe zadania cały czas dostarczają nowej wiedzy i pobudzają do myślenia. Przez powtarzalność zagadnień i wątków w różnorodnych zadaniach w przestrzeni czasu, utrwala się wcześniej nabyta wiedza, a nowe zadania pozwalają stale ją poszerzać.

 

 Praca w grupie pozawala na interakcję: dzielenie się  obserwacjami, refleksjami, wnioskami i rozwiązaniami. Niekiedy ktoś w grupie może zaskoczyć Cię pomysłem. Innym razem to Ty możesz pomóc  pozostałym zrozumieć sens zagadnienia. Grupa daje poczucie swobody i bezpieczeństwa. Jest źródłem inspiracji. 

Wiedza pod to doskonała zabawa i relaks. Gwarantuję 🙂

 

Może jednak wolisz indywidualne konsultacje?

 

Jeśli zapisanie się na lekcje grupowe to zbyt duże wyzwanie, zacznij od lekcji indywidualnych.
Jeśli masz pytania z konkretnego tematu, albo oczekujesz indywidualnych wskazówek zapraszam Cię na indywidualne konsultacje: umów się w dogodnym dla Ciebie terminie, wybierz interesujący Cię temat i prześlij zajęcia swoich prac.
Dowiesz się wszystkiego o co zapytasz 🙂